پارتیشن های اداری دوجداره

animated_bullet.gif

تري.اف يك سيستم پارتيشن بندي مدولار است كه پانل هاي آن مي توانند به صورت افقي يا عمودي و يا تركيب عمودي و افقي فضاها را تقسيم نمايد. مدول ها داراي ابعاد گوناگوني هستند (يا متناسب با طرح و ابعاد پيشنهادي كارفرما ساخته مي شوند).
سرعت در ساخت و نصب سريع و آسان ويژگي سيستم پارتيشن بندي فرآذين است. اين سيستم بدون استفاده از پيچ واتصالات قفلي نصب مي گردد و اين ويژگي باعث مي شودهر شخصي بتواند به راحتي دكوراسيون فضاي خود را تغيير داده و پارتيشن ها را جابجا نمايد.
  

farazin-office-partition-double-layer.jpg

پارتيشن هاي دوجداره منحصر بفرد شرکت فرآذين به صورت فريم هاي مجزا بوده و اين فريم ها در کارخانه توليد و مونتاژ مي گردند، بنابراين ضريب کنترل کيفي و نظارت در محل توليد افزايش يافته و فقط فريم ها و تجهيزات پس از بسته بندي و ارسال در محل پروژه نصب مي شوند. اين امر باعث افزايش سرعت اجرا و کيفيت محصول و به خصوص در مورد پارتيشن هاي دو جداره شيشه اي باعث تميزي داخل فريم و بين دو جداره شيشه اي مي گردد. 


 پارتیشن های اداری تک جداره

animated_bullet.gif

پارتيشن تك جداره فرآذين به ضخامت 5 سانتي متر داراي طرحي يكسان با پارتيشن هاي دوجداره اين شركت مي باشد و طراحي حساب شده سيستم اين امكان را داراست كه پارتيشن هاي يك جداره و دو جداره با اتصالات يكسان مي توانند در طراحي و اجرا با يكديگر تلفيق شوند. 


پارتیشن های صنعتی

animated_bullet.gif

محكم و با دوام بودن سيستم پارتيشن هاي فرآذين به همراه وي‍ژگي هاي منحصر بفرد ديگر از جمله امكان عبور تجهيزات الكتريكي و روشنايي، كانال ها و تاسيسات، مهمترين عامل جهت استفاده از ايت سيستم در محيط هاي صنعتي مي باشد.
سيستم ساخت فريم ها به گونه اي است كه پانل ها به راحتي داراي قابليت جابجايي بوده و تجهيزات نيز مي توانند به آساني به داخل و خارج فضا جابجا شوند.
فريم هاي آلومينيومي تري.اف نيز از جهت اهميت پاكيزگي در فضاهاي بسته و تحت كنترل گزينه ايده آلي جهت صنايع مواد غذايي و بهداشتي مي باشد.
پارتيشن هاي سيستم تري.اف بهترين راه حل ها را براي محيط هاي صنعتي از جمله جداسازي واحد هاي كاري، اتاق هاي كنترل و سالن هاي استراحت را ارائه مي دهد.
 

 

 نمایندگی شرکت فرآذین

 

Logo.jpg


double-layer-partition.jpg

 


single-layer-partition.jpg

 


industrial-partition.jpg

 

اطلاعات

شماره حساب هاي شرکت

روند نصب در و پنجره هاي upvc

نگهداري از درب و پنجره هاي upvc

مقايسه با درو پنجره هاي آلومينيومي و ...

مقاومت در و پنجره هاي upvc

خدمات مشتريات/پشتيباني

دريافت ضمانت نامه پروفيل

ارسال مشکلات

تماس با شرکت

نصب و تعويض در و پنجره هاي قديمي

مشاوره و اندازه گيري رايگان

پروفيل

Averta (اورتا )

ویستا بست

ماشين آلات

Elumatec

يراق آلات

G-U

SIEGENIA

ROTO