images-54.jpg

مواد اوليه مورد استفاده اين شرکت همگي از نوع درجه 1 انتخاب شده تا به لطف کيفيت بي شبه دستگاه هاي شرکت الوماتک آلمان بتوان محصولي درجه 1 بدست آورد.

ذیلا مواد اولیه در ساخت محصولات مختلف شرکت شامل پنجره های upvc ، پنجره های آلومینیومی ، نمای شیشه ای به تفکیک ارائه می گردند. به طور کلی مواد اولیه این شرکت شامل پروفیل های آلومینیوم و upvc ، پروفیل تقویتی گالوانیزه ، شیشه دوجداره و سه جداره و یراق آلات می باشد.

مواد اولیه مورد نیاز در ساخت پنجره های یو پی سی شامل پروفیلهای upvc ،پروفیل تقویتی گالوانیزه که درون پروفیل های UPVC جای می گیرد، یراق آلات مانند قفل و لولا و دستگیره که مکانیزم حرکتی درب و پنجره ها را تامین می کنند و شیشه های دوجداره یا سه جداره می باشند.

در ساخت پنجره های آلومینیومی نیازی به استفاده از پروفیل تقویتی گالوانیزه وجود ندارد و غالباً این پنجره های سبک تر و ظریفتر هستند.یراق مورد استفاده در این پنجره ها اصولاً با یراق مورد استفاده در پنجره های یو پی وی سی متفاوت می باشد در عین حال امکان استفاده از شیشه های تک جداره تا سه جداره و یا شیشه با پرده کرکره بین دوجداره موجود می باشد.

نماهای شیشه ای کرتن وال را میتوان هم با پروفیل های آلومینیوم و هم با پروفیل های upvc ساخت که در هر یک از آنها علاوه بر پروفیل اصلی مورد استفاده، پروفیل تقویتی، شیشه و یراق استفاده می شود.


upvc پروفیل های

animated_bullet.gif

پروفيل های upvc مورد استفاده اين شرکت ویستا بست، Gealan ،Salamander و Schuco مي باشند. سه پروفیل آخر به طور کامل در آلمان تولید شده و به ایران وارد می شوند و پروفیل ویستابست با مواد اولیه آلمانی، دستگاه های تولید آلمانی و تحت نظارت آلمان در ایران تولید می شود. ویستابست تنها دارنده استاندارد RAL و SKZ در ایران می باشد و به لطف تثبيت کننده هاي رنگ اروپايي، اين پروفيل داراي 10 سال ضمانت در حفظ رنگ، انعطاف و شکل مي باشد. اين پروفيل همچنين از ضخامت جداره 3 ميلي متري بهره ميبرد که باعث ایجاد استحکام مناسب در برابر انواع نیروهای وارده به درب و پنجره می شود و اين برگ برنده اي برای این پروفیل است چرا که اکثر پروفیل های وارداتی از ترکیه و پروفیل های تولید داخلی چنین ضخامت و استحکامی ندارند.


پروفیل های آلومینیوم

animated_bullet.gif

پروفیل های آلومینیومی مورد استفاده این شرکت، محصولات شرکت ALPCO ،SARAY و SCHUCO می باشند. پروفیل آلپکو محصول درجه یک ایران می باشد که تحت لیسانس ETA ایتالیا درکارخانه ای به مساحت بیش از 25000 متر مربع تولید می شود و از لحاظ کیفیت سطح و طراحی پروفیل جزء بهترین و مستحکم ترین پروفیل های ایرانی محسوب می شود. آلپکو دارای انواع ساده و ترمال بریک می باشد. این پروفیل اقتصادی ترین پروفیل این شرکت می باشد. پروفیل سارای محصول کشور ترکیه می باشد و به صورت رنگ شده و خام وارد ایران می شود. به دلیل تکنولوژی بالاتر آنادایز  پروفیل در ترکیه نسبت به ایران، توصیه این شرکت استفاده از پروفیل آنادایزشده در ترکیه می باشد. بهترین پروفیل مصرفی این شرکت شوکو آلمان می باشد. پروفیل شوکو محصول کشور آلمان بوده و از برترین برند های جهان در ساخت مصنوعات آلومینیومی بوده و  از لحاظ کیفیت و تنوع سرامد اکثر پروفیل ها در جهان می باشد.


پروفيل تقويت کننده

animated_bullet.gif

يکي از موارد تعيين کننده در دوام و حفظ شکل پروفيل که همچنين باعث احراز شرايط در استفاده از ضمانت شرکت سازنده ميشود پروفيل تقويتي فلزي درون پروفيل upvc مي باشد.

اين شرکت به طور پیش فرض از پروفيل ناوداني گالوانيزه با ضخامت 1.5 میلي متربا ابعاد 29-30-29 برای پنجره و 62.5-30-62.5 برای درب استفاده مينماید که پروفيل تقويتي استاندارد وتاييد شده براي پروفيل مورد استفاده مي باشد.

اين شرکت براي پنجره هايي که در طبقه هشتم به بالا قراردارند يا در مناطق باد خيز نصب ميشوند از پروفيل هاي قوي تر 2 و 2.5 ميلي متر بنا به درخواست مشتري استفاده مي نمايد.

متاسفانه بعضی مصرف کنندگان ایراداتی را که در محصولات ساخته شده از UPVC می بینند از مشکلات ذاتی UPVC می دانند از جمله این ایرادات افتادن لنگه درب و پنجره بعد از مدتی کوتاه است که بسیار شایع است. این قضاوت به هیچ وجه درست نیست.

مشکل افتادن درب و پنجره ها ناشی از اهمال شرکت سازنده در استفاده از پروفیل تقویتی مناسب می باشد. این پروفیل آهنی تقویت کننده که درون پروفیل UPVC جای می گیرد و به جز با بریدن پنجره ساخته شده قابل بازبینی نیست گاهاً حذف شده یا از انواع کوچکتر یا ضعیفتر آن به جای اندازه استاندارد استفاده می شود که مشکلات بسیاری مانند بازو بسته نشدن صحیح بعد از مدتی کوتاه ( کمتر یک سال) ، لق شدن لولا از روی چهارچوب، تاب برداشتن در اثر نیروی مستر باد ( کمتر از دو سال) و در نتیجه عدم آب بندی صحیح را شامل می شود.


یراق

animated_bullet.gif

نرمي و کيفيت باز و بسته شدن، آب بندي صحيح و دوام يراق تابعي از شرکت سازنده و قطعات تشکیل دهنده يراق مورد استفاده ميباشد.ضعف در هر کدام از دو بخش یادشده باعث افول در کیفیت کار یراق را به دنبال خواهد داشت.

کليه يراق آلات مورد استفاده اين شرکت محصول کشور آلمان و داراي 5 تا 10 سال ضمانت مي باشند. محصولات اين شرکت از بهترين يراق الات موجود از جمله G-U، Roto، Siegenia،Vorne بهره می برند تا شما از بهترین های این صنعت بهره مند شوید. در عین حال، میتوان گفت استفاده از قطعات صحیح و درخور وزن و اندازه پنجره به همان اندازه شرکت سازنده یراق اهمیت دارد.

متاسفانه در ایران بسیار کم شاهد استفاده از قطعات صحیح و کامل هستیم چرا که این دانش به صورت تجربی وارد کشور ما شده و اصول علمی و فنی آن وارد نشده اند که باعث بروز مشکلات بسیاری می شود. استفاده از قطعات متناسب با وزن، عرض و ارتفاع پنجره باعت دوام، آب بندي مناسب، استفاده آسان و افزایش ضریب امنیت در شرایط خاص می گردد.

استفاده از قطعات صحیح حرکت مثبتي از اين شرکت است که ريشه در بنياد علمي و مهندسي هيئت مديره و سياستهاي کاری اين شرکت دارد و باعث پيشي گرفتن اين شرکت از بسياري رقیبان حتی بسیاری شرکت هاي قديمي و سرشناس تر که صرفاً از دانش تجربي وارداتي استفاده ميکنند ميشود.


شیشه

animated_bullet.gif

شیشه های مورد استفاده این شرکت در تولید شیشه دوجداره-چند جداره به طور پیش فرض محصولات شرکت فارس جین درشیشه های فلوت ساده و محصولات درجه 1 شرکت کاوه در شیشه های رنگی میباشند که همکنون تولید کننده بهترین و سفید ترین شیشه ایران هستند.

توصیه این شرکت استفاده از شیشه های 6 میلیمتری حد اقل برای شیشه قرارگیرنده در سمت داخل محیط می باشد.

شیشه های مورد استفاده می توانند در انواع رنگهای مختلف، رفلکس یا ساده، سکوریت یا معمولی و یا شیشه های وارداتی به سفارش مشتری باشند.

فضای بین شیشه ها از گاز آرگون پر شده است تا رسانایی حرارت و صوت را به کمترین حالت برساند . این گاز همچنین باعث بخار نگرفتن فضای بین شیشه ها در فصل زمستان می شود. همچنین در بین دو شیشه، در قاب فلزی از مواد رطوبت گیر استفاده شده که خود باعث افزایش تحمل شیشه در بخار نگرفتن در شرایط سخت می شود.

شیشه های ساخته شده نیز مانند دیگر قسمت های پنجره دارای ضمانت در موارد گفته شده می باشند.

images-42.jpg

بهره گیری از بهترین  پروفیل ها


Logo.jpg

Schuco_logo.jpg


gealan.png


saray logo.jpg

ساخته شده با ماشين آلات شرکت الوماتک آلمان

index-2.jpg


بهره گیری از بهترین یراق آلات


KALE LOGO.JPG


logo.png


toplogo.gif


logo2.gif
Roto_Schmucklogo_4c_copy2.jpg

اطلاعات

شماره حساب هاي شرکت

روند نصب در و پنجره هاي upvc

نگهداري از درب و پنجره هاي upvc

مقايسه با درو پنجره هاي آلومينيومي و ...

مقاومت در و پنجره هاي upvc

خدمات مشتريات/پشتيباني

دريافت ضمانت نامه پروفيل

ارسال مشکلات

تماس با شرکت

نصب و تعويض در و پنجره هاي قديمي

مشاوره و اندازه گيري رايگان

پروفيل

Averta (اورتا )

ویستا بست

ماشين آلات

Elumatec

يراق آلات

G-U

SIEGENIA

ROTO