images-47.jpg

پس از سال‌ها ارائۀ خدمات فنی و مهندسی و فعالیت در زمينۀ ساخت دانشگاه‌ها، مجتمع‌ها و بناهاي عظيم، هيئت مديرۀ شرکت ساختمانی «اقامت» تصميم به ورود به عرصۀ بهينه‌سازي مصرف انرژي گرفت.

گروه صنعتی «البرز» در سال 1392 تأسیس گردید. هدف از تأسیس این شرکت، ارائۀ خدمات و راهکار‌هایی در زمینۀ بهينه‌سازي مصرف انرژي تعیین شد که از طریق کاهش پرت انرژی با عایق‌کاری دیوارها، تولید درب و پنجره‌های با کیفیت و هوشمندسازي سيستم گرمايشي و تهویۀ مطبوع صورت پذیرفت. این شرکت همچنين با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی ساخت در و پنجره‌های دوجداره در دهه‌های اخیر، به منظور بهینه‌سازی ویژه در این زمینه، اقدام به ساخت در و پنجره‌های «یوپی‌وی‌سی» با شیشه‌های چندجداره با نام تجاري «وين‌سان» کرد.


هدف از تأسیس وين‌سان، تولید مطابق با کيفيت و استانداردهاي اروپايي، با استفاده از مواد اولیۀ استاندارد و با تمرکز روی سازندگان خواهان محصولات با کیفیت و پروژه‌های شخصی‌ساز بود. دانش فنی مهندسی مؤسسان شرکت، راه رسیدن به این اهداف را هموار ساخت، آشنایی با مفاهيم اساسی مکانیک مواد و نقاط ضعف، قوت و دامنۀ کاربرد آنها، آشنایی با استانداردهای بین المللی تولید و سالها تجربه در انجام پروژه های موفق منجر به سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به سطح کیفی مرسوم شد.

images-45.jpg

پایبندی به رعایت استاندارد های تولید که این شرکت آنرا پایبندی به مشتری می داند از ابتدایی ترین اصول وین سان است. با این روش میتوان انتظار دوام و کیفیت تعیین شده در استاندارد در شرایط جوی مختلف را داشت. این استانداردها تعیین‌کنندۀ نوع تقويتي، نوع و ابعاد يراق مورد استفاده، نوع شيشه و ايزولاسيون، نوع و نحوۀ اتصال پروفيل «یوپی‌وی‌سی» و گالوانيزه، تعداد سوراخ‌های نصب در متر طول و ديگر نکات ريز و درشت ساخت و نصب هستند. در پنجره وین سان این استاندارد ها از کتاب‌های مرجع استخراج‌ شده است و طی دستورالعمل هایی به بخش تولید منتقل می شوند.


در راستای تولید محصولات باکیفیت، این شرکت تصمیم به استفاده از پروفیل ویستابست به عنوان پروفیل اصلی خود گرفت تا تمام نقاط ضعف احتمالی ناشی از پروفیل در محصول نهایی برطرف شوند. شرکت ویستابست که اولین و تا کنون تنها دارنده گواهینامه استاندارد RAL 716/1 می باشد پروفیل با کیفتی مطابق با محصولات اروپایی تولید می کند که نقش شایانی در کیفیت محصول تولیدی دارد.


ترکیب کیفیت فوق‌العادۀ سطح و استحکام مناسب پروفیل ویستابست، استفاده از پروفیل تقویتی گالوانیزۀ استاندارد، کیفیت مونتاژ دستگاه‌های اتوماتیک شرکت آلمانی الوماتک، نیروی کار ماهر و کنترل کیفیت ریزبین، محصولی بی‌نقص به وجود می‌آورد که بسیار سرشناس خواهد بود؛ محصول مذکور یراق‌آلاتی درخور نیز می‌طلبد. این شرکت یراق‌آلات زیگنیا و روتو را از بین یراق‌آلات آلمانی و یراق ورنه را از بین یراق‌آلات ترکیه‌ای برگزید تا درزبندی، استحکام، استفادۀ آسان و زیبایی محصول تولیدی تکمیل شود.

images-50.jpg

به دلیل کیفیت ویژه محصولات، مشتري هاي اين شرکت همواره از جمله افراد فرهيخته و دانای جامعه و افرادي که به نوعي دستي در صنعت دارند بوده اند و اين شرکت همواره به خدمت رساني به مشتريان خود افتخار کرده و ميکند.


مدیران شرکت

animated_bullet.gif

 


 

http://www.upvccenter.com/upvc-Company-Info-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D9%85%D8%A7-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87%20%D9%88%DB%8C%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D9%86-131-2183-2.aspx

اطلاعات

شماره حساب هاي شرکت

روند نصب در و پنجره هاي upvc

نگهداري از درب و پنجره هاي upvc

مقايسه با درو پنجره هاي آلومينيومي و ...

مقاومت در و پنجره هاي upvc

خدمات مشتريات/پشتيباني

دريافت ضمانت نامه پروفيل

ارسال مشکلات

تماس با شرکت

نصب و تعويض در و پنجره هاي قديمي

مشاوره و اندازه گيري رايگان

پروفيل

Averta (اورتا )

ویستا بست

ماشين آلات

Elumatec

يراق آلات

G-U

SIEGENIA

ROTO