گروه صنعتی کیان پن با تولید پروفیل upvc با برند آورتا و با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا و با توجه به نیاز بازار به جهت طراحی خاص و جذاب و نیز استحکام و استواری و همچنین مطابقت با هرگونه شرایط جوی و بر اساس استانداردهای به روز اروپایی این صنعت ، گام بلندی در راستای سربلندی و افتخار صنعت کشور عزیزمان و پاسخگویی به مشتریان گرامی برداشته است.
بی شک تولید پروفیل upvc باکیفیت بسیار مطلوب و عالی به پارامترها ماشین آلات و تجهیزات می باشند که نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند.
گروه صنعتی کیان پن با بهره گیری از بهترین و مجهزترین اکسترودرهای کاملا پیشرفته و تمام اتوماتیک موجود در بازار اروپا و همچنین عالیترین ومجهزترین ماشین آلات میکسینگ به منظور آماده سازی و ترکیب مواد اولیه پلیمری و غیر پلیمری متفاوت با یکدیگر سعی در ارائه محصولی بی نظیر و فاقد عیب و نقص به مشتریان گرامی خود دارد.
یکی دیگر از پارامترهای مهم، مواد اولیه بسیار مرغوب می باشد. بدین منظور گروه صنعتی کیان پن مواد اولیه خود را از شرکت های معتبر آلمانی، فرانسوی، بلژیکی و ترکیه ای فراهم می نماید.
گروه صنعتی کیان پن به منظور اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان عزیز و گرامی پروفیل های upvc تولیدی خود را توسط بیمه اقتصاد نوین به مدت 15 سال بیمه کرده است.

در ادامه نتيجه تست پروفيل اورتا توسط شرکت بالروخر آلمان آورده شده است.

index.jpg

آورتا به منظور اطمینان و آسودگی خاطر شما پروفیل هاي یو پی وی سی تولیدی خود را توسط بیمه نوین، به مدت پانزده سال بیمه کرده است

پروفيل هاي آورتا


پروفيل پوشش ميلن کشويي
پروفيل بازشو
پروفيل قاب
پروفيل آداپتور
پروفيل بازشو درب

اطلاعات

شماره حساب هاي شرکت

روند نصب در و پنجره هاي upvc

نگهداري از درب و پنجره هاي upvc

مقايسه با درو پنجره هاي آلومينيومي و ...

مقاومت در و پنجره هاي upvc

خدمات مشتريات/پشتيباني

دريافت ضمانت نامه پروفيل

ارسال مشکلات

تماس با شرکت

نصب و تعويض در و پنجره هاي قديمي

مشاوره و اندازه گيري رايگان

پروفيل

Averta (اورتا )

ویستا بست

ماشين آلات

Elumatec

يراق آلات

G-U

SIEGENIA

ROTO