روند نصب در و پنجره های دوجداره upvc به چه شکل است؟

animated_bullet.gif

 در پروسه تعویض و بازسازی در و پنجره هاي قدیمی با در و پنجره های دوجداره در منازلی که افراد در آنها ساکن هستند نیازمند تمهیداتی است که از هر گونه ناراحتی برای ساکنین خانه و آسیب به وسایل جلوگیری کند. همچنین احتیاج به تیمی حرفه ای و با دقت دارد تا روند نصب بدون خطا و آسیب پابان پذیرد.


برای این کار نیاز است وسایل خانه تا فاصله 2 متر از نزدیک پنجره ها دور شوند. جمع کردن قالی های نزدیک به پنجره ها نیز باعث افزایش سرعت نصب می شود. دیوارهای نزدیک و دیگر قسمت هایی که امکان جابه جایی ندارند پوشانده شده و یا توسط ابزار مخصوص این شرکت محافظت می گردند.


بعد از مرحله آماده سازی، برش در و پنجره های قدیمی انجام میشود. این عمل بدون هیچ آسیبی به بنای ساختمان انجام می شود. قسمت داخلی قاب پنجره بریده شده و پاکسازی می شود.


مرحله بعد، نصب در و پنجره های جدید می باشد که مشابه نصب در حالت نوسازی می باشد. در این مرحله در پنجره های جدید نصب شده و دور در و پنجره ها تماماً با مواد آب بندی مناسب پر می شود به طوری که کاملاً مانع ورود هر گونه آب، هوا، گرد و خاک و صدا می شود.

 

پنجره دوجداره یو پی وی سی در یک نگاه

animated_bullet.gif

عایق صوتی خانه شما، کاهش آلودگی صوتی تا 43 دسیبل - با تعویض پنجره های خانه شما کاهش آلودگی های صوتی کاملاً محسوس خواهد بود.

soundproofing.png

در قبال هر نوع آب و هوا مقاوم بوده و احتیاج به تجهیزات خاصی نحواهد بود.

weather.png

عایق گرمایی یو پی وی سی 2.2 برابر بیشتر از آلومینیوم بوده درنتیجه اتلاف انرژی در خانه شما کاهش یافته و هوای خانه مطبوع تر خواهد بود.

heatinsulation.png

مقاوم در قبال آتش و آتش سوزی

fireresistant.png
  corrosionresistance.png

ظاهری زیبا و مدرن، زیبایی دوچندان به خانه شما می بخشد

attractive.png

دوستدار محیط زیست

recycle.png

برای ارزیابی قیمت تمام شده پروژه در و پنجره دوجداره چه باید کرد؟

animated_bullet.gif

 هر پروژه از اجزاي مختلفي تشكيل مي شود نظير پروفيل ، شيشه ، یراق آلات ، دستمزد ، نصب و … در عين حال هر پروژه نيز بسته به نوع طراحي آن نظير تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با يكديگر متفاوت هستند. بدين لحاظ نمي توان بدون دانستن اندازه ها و طراحي پروژه ، قيمت دقيقي از آن بدست آورد. 


اگر شما تمايل داريد كه قيمت دقيقي از پروژه خود داشته باشيد ، كافيست اندازه ها و طراحي پروژه خود را براي ما ارسال كنيد (از طریق تلفکس، ایمیل، فرم سفارش ) کارشناسان ما محاسبات را به صورت كاملاً دقيق با نرم افزار مخصوص صنعت UPVC انجام داده و پيشنهاد قيمت را با جزييات كامل براي شما ارسال مي كنند.


 لازم به ذکر است که شرکت با اعزام مسئولین پروژه به محل، اندازه گیری پروژه را به صورت رایگان برای مشتریان خود انجام می دهد.

 

images-68.jpg

سوال شما


در صورتیکه پاسخ مورد نظر شما در این صفحه موجود نمی باشد، سوال مورد نظرتان برای ما ارسال نمایید


نام
نام خانوادگی
متن سوال *
تلفن/ موبایل
ایمیل
 

چگونه از در و پنجره های دوجداره upvc نگهداری کنیم؟

animated_bullet.gif

پاسخ جامع کارشناسان ما را در این صفحه بخوانید.

اطلاعات

شماره حساب هاي شرکت

روند نصب در و پنجره هاي upvc

نگهداري از درب و پنجره هاي upvc

مقايسه با درو پنجره هاي آلومينيومي و ...

مقاومت در و پنجره هاي upvc

خدمات مشتريات/پشتيباني

دريافت ضمانت نامه پروفيل

ارسال مشکلات

تماس با شرکت

نصب و تعويض در و پنجره هاي قديمي

مشاوره و اندازه گيري رايگان

پروفيل

Averta (اورتا )

ویستا بست

ماشين آلات

Elumatec

يراق آلات

G-U

SIEGENIA

ROTO